YANGIN SÖNDÜRME TÜPÜ

Telefon:(0312) 311 32 97

Ankara'da yangın söndürme tüpü konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız Biltes, Yangın tüplerinizi hem dolum hemde yenilenmesi için bir telefon kadar yakında. 
Ankara Ulus Rüzgarlı caddesinde hizmet veren firmamıza gelerek istediğiniz zaman showroom dan tüpünüzü istediğiniz ölçülere göre beğenebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Yangın tüplerinde sanayi bakanlığı onaylı markalar haricinde satışımız yoktur. Bütün Yangın söndürme cihazlarımız onaylı ve kalite kontrolü yapılmış ürünlerdir.

Eskiyen tüpünüzü yenilemek, değiştirmek veya doldurmak istediğiniz zaman tüpünüz ile ilgili bilgileri vererek fiyat alabilirsiniz. Tüpünüzün kilosu ve cinsinden emin değilseniz, mağazamıza gelerek yetkililere tespit ettirebilir tüpünüzle ilgili teknik desteği alabilirsiniz.

Yangın tüpleri kanunen iş yerlerinizde bulundurmanız gereken bir cihazdır ve zorunludur, cezai işlem almamak için hemen bizi arayın ve mekan ile ilgili bilgileri aktararak size uygun tüpü isteyiniz.

Yangın tüplerini belli periyodlarda yenilemeniz ve bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Kanuni prosedürlerin dışında tüpleriniz sizlerin ve çalışma arkadaşlarınızın hayatı kadar önemlidir. Bu küçük detay ile yangında ilk müdehaleyi yaparak tehlikeyi ortadan kaldırabilir hayat kurtarabilirsiniz.

Sizde geç kalmayın, Yangın tüpsüz çalışmayın...

Bizi arayın:

Adres:Adres:Rüzgarlı Cad. Çapar İşhanı 16/50 Ulus/ANKARA
Telefon:(0312) 311 32 97

anahtar kelimeler: ankara yangın söndürme tüpü, yangın söndürme cihazı, ulus yangın söndürme tüpü, rüzgarlı yangın söndürme cihazı, batıkent yangın söndürme tüpü, ostim yangın söndürme tüpü dolumu, toplu yangın söndürme tüpü dolumu, yangın tüpü dolumu ostim, yangın tüpü yenileme ostim, yangın tüpü yenileme ankara, ankara yangın söndürme cihazı yenileme ve dolumu, ulus yangın tüpü dolumu, çayyolu yangın tüp dolum, ümitköy yangın tüpü satışı ve dolumu, ostim yangın tüpü satışı, ulus yangın tüpü cihazı satış, yangın tüpü fiyatları, yangın söndürme cihazı tamiri, yangın söndürme cihazı fiyat listesi, marka yangın söndürücüler, mistök yangın söndürme cihazı fiyatı, mistök yangın söndürme cihazı bakımı, yangın cihazı yenileme, yangın söndürme cihazı nezamanda yenilenmeli, yangın tüpü yenileme zamanı, yangın tüpü zorunlumu, yangın tüpü kanunu, yangın tüpü almak zorunlumu, yangın tüpü mecburimi, yangın tüpü kanunen yasası.